Jag är mycket medveten om att det är stor prisskillnad och jag ser att min frågeställning var något klantigt/dåligt formulerad men om man strävar åt Ayre-hållet men inte har råd är XTZ ett steg på vägen om HK675 är startpunkten?
Min anläggning: XTZ 99 W2MT XTZ Class A-100 Pioneer DV-380-S SAP Cables
Tja hör av dig till Jerico och se vad som kan lösas... prov lyssning mm mm etc etc...
--------------------- Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that stupidity is the basic building block of the universe.
Jag börjar ett nytt jobb i Oskarshamn på Måndag, får se hur stressigt det blir första tiden men jag håller gärna upp dörren för det erbjudandet, jag dricker visserligen inte kaffe men det är väl ändå en petitess i sammanhanget
Min anläggning: XTZ 99 W2MT XTZ Class A-100 Pioneer DV-380-S SAP Cables
XTZ klass a-100 verkar vara en stärkare att titta/lyssna närmare på. Undra om den kanske är värd att få spela i min annläggning Jag skall se vad jag kan göra